کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ | مقایسه دو برند مموری کارت
کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ | مقایسه دو برند مموری کارت

اگر شما هم می خواهید برای موبایل خود مموری کارت بخرید و نمی دانید کدام برند را انتخاب کنید، این مقاله با مقایسه ای تحت عنوان کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ می تواند تصمیم شما را مشخص کند. سن دیسک و سامسونگ به عنوان دو تا از بهترین برندهای مموری کارت، رقابت زیادی دارند و تنوع زیادی هم در محصولات تولیدی خود ارائه کرده اند. برای آن که بتوانید در دو راهی این دو کمپانی به سمت یکی از آن ها حرکت کنید، در ادامه با ما همراه باشید و از ویژگی های هر کدام مطلع شوید.

کدام کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ بهتر است؟

هر کدام از این دو کمپانی، محصولات خود را با ویژگی هایی تولید کرده اند که منجر به متفاوت شدن آن ها می شود. سامسونگ با پیشینه ی قدرتمند خود در زمینه موبایل و لوازم الکترونیک، و سن دیسک با کارانامه ای درخشان و پربار در حوزه کارت های حافظه، این رقابت را جذاب کرده اند.

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ

سرعت انتقال اطلاعات

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] باید بتواند اطلاعات و فایل ها را با سرعت بالایی بر روی خود ذخیره کند و جابجایی را انجام دهد. این جابجایی ها شامل ورود و خروج و کپی فایل ها می شوند و به همین دلیل سرعت بالای انتقال یکی از مهم ترین فاکتورها در هنگام خرید مموری کارت می باشد.

شرکت سامسونگ را می توان برنده ی این بخش از مقایسه دانست چرا که به طور معمول سرعت بالاتری در جایجایی فایل ها را ارائه می کند. البته این به معنای کند بودن مموری های سن دیسک نمی باشد و محصولات SanDisk نیز از سرعت بالایی برخوردار هستند و کاملا عملکرد و کارایی راضی کننده ای دارند.

طول عمر و دوام

از نظر دوام و ماندگاری و طول عمر هم باید این دو برند را مقایسه کنیم تا بدانیم کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ را خریداری کنیم. هر دوی این شرکت ها محصولاتی را تولید می کنند که از استاندارهای بین المللی در اتصالات و طراحی خود برخوردار هستند. در این قسمت نمی توان هیچ کدام را برنده اعلام کرد چرا که طول عمری طولانی دارند و از این نظر هیچ کم و کاستی وجود ندارد.

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ کدام یک ارزانتر است؟

از آن جایی که سن دیسک محصولات اقتصادی تری تولید می کند و تمرکز اصلی این برند بر روی همین محصولات می باشد، دارای قیمت مناسب تری می باشد.

برند سامسونگ اما دارای محصولاتی می باشد که به نسبت قیمت بالاتری دارند و در این زمینه رقابت را به SanDisk واگذار می کند. قیمت پایین تر باعث شده است که سن دیسک بتواند بخش زیادی از بازار بین المللی را به دست آورد و به یکی از غول های این بازار تبدیل شده است.

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] سن دیسک یا سامسونگ

لازم به ذکر است که هر دوی این برندها، کارت های حافظه ای با ظرفیت های متنوع تولید می کنند و شما می توانید از ۴ گیگابایت تا ۵۱۲ گیگابایت و حتی ۱ ترابایت هم در میان محصولات آن ها پیدا کنید و متناسب با نیاز خود محصولی را خریداری فرمایید.

شما عزیزان می توانید در بخش فروشگاه وبسایت اروم تل و صفحه مربوط به کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] محصولاتی متنوع از سامسونگ و سن دیسک و دیگر برندها را مشاهده کنید و نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید. همه ی محصولات موجود در وبسایت ما، اصل و اورجینال هستند و می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید مموری کارت اقدام کنید.