آیا سامسونگ با توقف سری نوت سامسونگ در 2021 محصولات جذاب ‌تری ارائه خواهند داد؟
آیا سامسونگ با توقف سری نوت سامسونگ در ۲۰۲۱ محصولات جذاب ‌تری ارائه خواهند داد؟

همه ما سری نوت سامسونگ را به خاطر S-pen معروف آن می‌ شناسیم و اگر شما از طرفداران این برند باشید، حتماً می‌ دانید که کره‌ ای‌ها در نیمه دوم سال میلادی خانواده جدید گلکسی نوت را معرفی می‌ کند، اما امسال این نظم هر ساله به هم خورده و طبق گفته خود این شرکت، سری گلکسی نوت جدید در سال ۲۰۲۱ راهی بازار نخواهند شد. آیا سامسونگ با توقف سری نوت سامسونگ در ۲۰۲۱ محصولات جذاب ‌تری ارائه خواهند داد؟

دونگ-جین کوه، مدیر عامل سامسونگ، در پنجاه و دومین جلسه عادی سهامدارن اعلام کرد که در نیمه دوم سال میلادی سری گلکسی نوت جدیدی معرفی نخواهد شد، وی تاکید کرد این تصمیم به هیچ عنوان به معنای کنار گذاشتن و پایان کار خط تولید سری نوت نیست.

در ژانویه سال ۲۰۲۱، بازار موبایل در دنیای پرچمداران، میزبان سریS21 بود که نسخه Ultra آن سنت شکنی کرد و به اولین موبایلی از خط تولید اس سامسونگ تبدیل شد که از S-pen پشتیبانی می‌ کند و همین موضوع باعث شد که سامسونگ آمادگی معرفی خانواده سری گلکسی نوت را در سال ۲۰۲۱ نداشته باشد.

خط تولید اس سامسونگ

خبر هایی نیز به گوش می‌ رسد که نسخه جدید گلکسی زد فولد که حتماً عدد ۳ را به همراه خواهد داشت نیز امسال از S-pen پشتیبانی خواهد کرد. و حتی برخی اخبار غیر رسمی می ‌گویند که کره‌ ای حتی ممکن است در میان ‌رده‌ های سری A گوشی سامسونگ هم از S-pen کمک بگیرید و همین موضوع سبب شده تا برخی فکر کنند که سامسونگ در فکر تعطیل کردن کامل خط تولید گلکسی نوت باشد.

اما مدیرعامل سامسونگ در صحبت ‌های خود گفته است که:  «این اصلا بدان معنی نیست که ما قصد تولید محصولات جدید را نداریم و فقط در حال حاضر برای معرفی سری نوت آماده نیستم و ممکن است زمان آن کمی تغییر کند.»

و همین صحبت مهر تاییدی بر آن است که در سال ۲۰۲۲ بازا موبایل باید منتظر گوشی ‌های جدید نوت سامسونگ باشد.اگر شما امسال منتظر نوت جدیدی از سامسونگ بودید، یا بایستی تا سال ۲۰۲۲ صبر کنید و یا گوشی خود را از بین خانواده محبوب گلکسی نوت ۲۰ خریداری کنید. ما در فروشگاه اینترنتی اروم تل منتظر نظرات شما دوستان عزیز در بخش کامنت هستیم.