تحریم آمریکا علیه کمپانی چینی شیائومی لغو شد!!!
تحریم آمریکا علیه کمپانی چینی شیائومی لغو شد!!!

این روزها شاهد رونمایی از چندین مدل از گوشی شیائومی بوده ‌ایم؛ اما چندی است که زمزه‌ های تحریم شدن شیائومی طرفداران این برند را حسابی نگران کرده که مبادا شیائومی هم به سرنوشت هواوی دچار شود، اما خبر هایی به گوش می ‌رسد که ادعای ترامپ علیه این شرکت صحت نداشته و آن‌ها نتوانسته ‌اند مدارک موثقی علیه شیائومی در دادگاه ارائه دهند.

فروشگاه اینترنتی اروم تل در ادامه به صورت مختصر در مورد این موضوع مهم صحبت خواهد کرد. به نظر شما سرنوشت شیائومی چه می ‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تقریباً دو ماه پیش شیائومی به اتهام ارتباط با ارتش چین در لیست سیاه دریافت سرمایه ‌های ایالات متحده قرار گرفته بود، اما حال براساس اطلاعات دریافتی از برخی منابع مرتبط با شیائومی مشخص شد که دادگاه ایالات متحده، وزارت دفاع را از خواندن شیائومی به عنوان یک شرکت نظامی کمونیست چینی (CCMC) نهی کرده است.

منابع مرتبط با شیائومی

گفته می‌ شود که شیائومی پس از برنده شدن در دادگاهی که روز گذشته مطابق با ۱۲ مارس ۲۰۲۱ برگزار شد، به احتمال زیاد دیگر در لیست سیاه افزایش سرمایه گذاری‌ های ایالات متحده قرار ندارد و این بدان معنا است که نام شیائومی در لیست سیاه ارتش امریکا قرار نخواهد گرفت.

خبر ها حاکی از آن است که آمریکا نتوانسته مدارک معتبری در دادگاه ارائه دهد و تیرش باز هم به سنگ خورد و گویی قرار نیست به این سادگی ‌ها، این برنده محبوب چینی از بازار رقابتی موبایل حذف شود.

ما در تیم خبری اروم تل به محض دریافت اطلاعات جدید در این زمینه حتماً آن را با شما دوستان و همراهان به اشتراک خواهیم گذاشت، ولی تا اینجای کار کاملاً مشخص است که شیائومی برنده است و خبری از اعمال تحریم بر این شرکت نخواهد بود.