ال‌جی از بازار موبایل چین خارج می‌شود
ال‌جی از بازار موبایل چین خارج می‌شود

بر اساس گزارش ‌هایی که رسانه‌ های خبری چین منتشر کرده ‌اند، شرکت ال‌جی می‌ خواهد، ال‌جی از بازار موبایل چین خارج می‌شود. این خبر در حالی منتشر می ‌شود که بخش موبایل ال‌ جی، ضرر هایی را به همراه داشته است.

دو گوشی LG G6 و LG V30 هنوز هم به صورت رسمی در چین عرضه نشده ‌اند.هفته ‌ی گذشته ال ‌جی آمار و ارقام تجاری مربوط به سال ۲۰۱۷ خود را منتشر کرد. در حالی که شرکت ال ‌جی درآمدی بسیار خوب داشته و رکورد های خود را جا به ‌جا کرده است،اما با این حال ال جی تصمیم دارد از بازار موبایل چین خارج شود.

بخش موبایل این شرکت در سه ماهه ‌ی پایانی سال میلادی ۱۹۲ میلیون دلار ضرر داشته است. ال‌ جی مشخصا دلیل این ضرر را رقابت سنگین از سو ی برند های چینی اعلام کرده بود.رقابت با برند‌ های چینی در کشور خودشان اصلا کار ساده ‌ای نیست و بازار چین، به طور کلی به دست گوشی‌ های چینی است.

از بین ۴۸۰ گوشی موبایلی که ال‌ جی در سال ۲۰۱۷ در تمام دنیا فروخته بود، فقط ۱۶۰ هزار عدد مربوط به کشور چین بودند.دو گوشی LG G6 و LG V30 هنوز هم به صورت رسمی در چین عرضه نشده ‌اند؛ طوری که اگر همین حالا هم وارد سایت ال ‌جی موبایل در چین شوید، با گوشی G5 روبرو می‌ شوید. مطمئنا خروج از بازار گوشی ‌های هوشمند چین، نتایج بهتری از رقابت در آن را برای ال‌ جی در پی خواهد داشت.

نظر شما درباره خروج ال جی از بازار موبایل چین چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت با ما فروشگاه اینترنتی اروم تل و دوستانتان به اشتراک بگذارید.