معرفی بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید و آی او اس
معرفی بهترین برنامه ادیت عکس برای اندروید و آی او اس

عکاسی یکی از مهمترین و لذت‌بخش‌ترین کشفیات بشر است؛ از پیدایش ویرایشگرهای عکس هم چیزی نمی‌گذرد و به تازگی سرو کله ‌بهترین برنامه ویرایش عکس در گوشی‌های موبایل پیدا شده است. به لطف انقلاب در صنعت موبایل، برنامه‌های ویرایشگر عکس هم نیازمند جایگزینی هستند، زیرا برنامه‌های مدرن ویرایش تصاویر بسیار موثر و قوی ظاهر شده‌اند.

بهترین برنامه های ادیت عکس برای آیفون و اندروید

SNAPSEED 

اسنپ سید یک ویرایشگر عکس است که متعلق به کمپانی گوگل بوده و توسط آن طراحی شده است. وقتی صحبت از گوگل و اپلیکیشن ادیت تصویر می ‌شود برنامه ‌های ویرایش عکس گوگل در نوع خود بهترین هستند و شکی نیست که با توجه به محبوبیت گوگل و تعداد کاربران گسترده امتیاز زیادی را روانه این کمپانی می ‌کند.

بهترین برنامه ادیت عکس

برنامه Snapseed از تمام ابزار های اساسی برای ویرایش عکس نظیر کراپ و برش، تصویر، صاف کردن، فریم، متن و … بهره برده و همچنین فیلتر های قابل تنظیم به عنوان یک ویژگی برتر را ارائه می‌ دهد. به لطف بهره‌ مندی از هوش مصنوعی، این اپلیکیشن در زیبا نشان دادن عکس ‌ها بسیار عالی عمل می ‌کند. این برنامه رایگان بوده و هم برای گوشی ‌های اندرویدی و هم آیفون در دسترس است.

PRISMA PHOTO EDITOR: بهترین ادیتور عکس اندروید

درست زمانی که فیلترها باعث می ‌شدند تصاویر ما شبیه نقاشی ‌های نه چندان دلچسب به نظر برسند، یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس ، Prisma وارد میدان شد و شاهکاری از تصاویر را آفرید گویی که پیکاسو در این میان نقش داشته و آنها را کشیده کرده است. این برنامه از فیلتر های متنوع و رایگان برخوردار است که مانند اینستاگرام و فیس بوک جامعه ‌ی خود را داشته و مهارت ‌های شما به نمایش گذاشته می‌ شود.

بهترین برنامه ویرایش عکس

بهترین برنامه ادیت عکس حرفه ای : ADOBE PHOTOSHOP EXPRESS

این ویرایشگر عکس “حرفه‌ای” طراحی شرکتی است که ظاهراً در حوزه رایانه‌ های شخصی انحصار دارد. نسخه به اصطلاح موبایل فتوشاپ به شما امکان می‌دهد تا کاربر با ویژگی‌ های پیشرفته و اساسی مانند نور دهی، کنتراست، اصلاح رنگ و موارد دیگر بازی کند.

بهترین اپ ادیت عکس

Adobe Photoshop Express ابزاری عالی برای ویرایش تصاویر محسوب می‌شود که با انتخاب مناسب فیلتر ها، بافت ‌های هم پوشانی و ابزار های ساخت کلاژ، بدون شک بهترین برنامه های ادیت عکس تلقی می ‌شود.

بهترین نرم افزار ادیت عکس برای عکاسان : VSCO

اپلیکیشن VSCO براساس فیلتر ها طراحی شده و به صورتی است که باعث می ‌شود فکر کنید که عکس ‌های شما با دوربین فیلم آنالوگ ثبت شده ‌اند. این برنامه به صورت پیش فرض از طیف گسترده ‌ای از موارد بهره می ‌برد که برای شبیه سازی رول‌ های کلاسیک فیلم از Kodak ،Fujifilm و Ilford طراحی شده است.

بهترین نرم افزار ادیت عکس

کاربر همچنین می ‌تواند از VSCO برای تنظیم نور دهی، گرمی و سردی رنگ تصاویر، کنتراست یا رنگ پوست استفاده کند. همچنین امکان اشتراک گذاری کار های دستی خود را با انجمن VSCO یا یک بستر رسانه اجتماعی دیگر برای کاربران فراهم شده است.

بهترین ادیتور عکس اندروید : ADOBE LIGHTROOM

یکی دیگر از بهترین برنامه های ویرایش عکس Lightroom است که برای موبایل هم بسیار شبیه به نسخه PC است. این اپلیکیشن دارای همان مجموعه ابزاری است که می ‌توانید در Lightroom دسکتاپ پیدا کنید و این پروژه‌ ها در فضای ابری همگام سازی می ‌شوند و به کاربر اجازه می ‌دهند در صورت نیاز به پردازش خود ادامه دهد.

بهترین برنامه های ادیت عکس

بهترین نرم افزار ادیت عکس : FOODIE

اپلیکیشن FOODIE همانطور که از نامش پیداست متفاوت بوده و به طور اختصاصی با تم غذا های خوشمزه طراحی شده است. به عنوان یکی از بهترین برنامه ویرایش عکس ویرایشگر Foodie بسیار شبیه به ویرایشگر Instagram بوده و همه ۳۰ فیلتر و ویژگی‌ های ویرایش با تم مواد غذایی برای کابر تنظیم شده ‌اند.

بهترین نرم افزار ویرایش عکس برای آیفون

بهترین برنامه ویرایش عکس چهره : VISAGE

اپلیکیشن VISAGE یکی دیگر از بهترین برنامه ادیت عکس برای ویرایش جزئیات تصاویر طراحی شده است. اگر حس خوبی به جوش، لکه ‌های تیره، کک و مک و … در تصاویر خود ندارید می‌ توانید با این برنامه به سرعت عکس ‌های پرتره خود را رتوش کنید، پوست را صاف کنید، درخشندگی پوست را کاهش داده، چشم ‌ها را آرایش کنید و کلی اقدام دیگر در جهت بهبود عکس ‌ها انجام دهید.

بهترین برنامه ویرایش عکس 2020

در این مطلب بهترین برنامه های ادیت عکس به شما معرفی شد که امیدواریم مفید واقع شده باشد.نظرات خود را از تجربه کار کردن با هر یک از این برنامه ها با ما در اشتراک بگذارید.