نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس چگونه است؟
نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس چگونه است؟

در این مطلب می خواهیم نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس را به شما توضیح دهیم تا بتوانید به سادگی از این وسیله استفاده کنید و موبایل خود را شارژ کنید. پاوربانک های بی سیم برای موبایل هایی که از شارژ وایرلس پشتیبانی می کنند کارایی دارند و می توانند یک همراه همیشگی خوب و مطمئن برای شما باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی از نحوه فعالیت و استفاده ی پاوربانک وایرلس را به شما ارائه دهیم.

نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس

پاور بانک بی سیم چگونه کار می کند؟

با استفاده از پاور بانک های بی سیم، از شر سیم شارژرهای گره خورده در کیف و وسایلتان راحت خواهید شد و می توانید بدون هر کابل یا اتصالی موبایل یا گجت خود را شارژ کنید. در پاوربانک های وایرلس مکانیزم خاصی برای شارژ کردن موبایل و گجت های الکترونیکی استفاده می شود.

در این محصولات یک سیم پیچ وجود دارد که جریان برق در آن جریان پیدا می کند و از طریق همین سیم پیچ انرژی را به باتری موبایل منتقل می کند. اگر بخواهید بیشتر درباره ی نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس بدانید، به شما خواهیم گفت که انتقال انرژی به شکل القایی صورت می گیرد.

اگر با دنیای فیزیک و جریان های الکتریکی آشنایی داشته باشید می دانید که یکی از روش های انتقال انرژی، انتقال به صورت القایی می باشد که از این روش در پاوربانک بی سیم استفاده شده است.

توجه داشته باشید که برای درست انجام شدن انتقال انرژی و شارژ شدن موبایل، باید فاصله ی کمی میان موبایل و پاوربانک وجود داشته باشد. معمولا فاصله ای کمتر از یک سانتی متر (در اغلب موارد ۸ میلی متر) باید بین موبایل و پاور بانک باشد تا شارژ شدن موبایل به خوبی و درستی انجام شود.

پاوربانک بی سیم

نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس چگونه است؟

شما می توانید موبایل خود را بر روی بخش شارژ پاوربانک وایرلس قرار دهید و مشاهده می کنید که موبایلتان در حال شارژ شدن است. یکی دیگر از مزایای پاوربانک وایرلس این است که می توانید موبایل خود را در جهت های مختلف روی آن قرار دهید و همچنین امکان کار کردن با موبایل همزمان با شارژ شدن نیز وجود دارد. به همین دلیل است که می توانید بازی کردن، فیلم دیدن، چک کردن شبکه های اجتماعی و… را در هنگام شارژ کردن موبایل خود انجام دهید.

برای آن که امکان استفاده از شارژر همراه وایرلس را داشته باشید، موبایل شما باید قابلیت شارژ بی سیم را داشته باشد. از جمله گوشی هایی که این قابلیت را دارند، می توان به samsung s6/S6 edge, HTC M8, NEXUS 4/5, Nokia 920/930 اشاره کرد.

این موبایل ها و پاوربانک های وایرلس از فناوری Qi استفاده می کنند و در واقع Qi است که امکان شارژ بی سیم را فراهم می کند. موبایل های آیفون ۸ پلاس و آیفون x و محصولات جدید اپل نیز از این شیوه ی شارژ شدن پشتیبانی می کنند و کاربران این موبایل ها می توانند از شارژرها و پاور بانک های وایرلس استفاده کنند.

نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس

اگر در رابطه با این نوع پاوربانک ها و نحوه استفاده از پاور بانک وایرلس سوالی دارید، آن را در بخش نظرات همین مطلب درج کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم. همچنین اگر سابقه ی استفاده از این نوع شارژرها و پاوربانک ها را دارید، تجربه کاربری خود را با ما و دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

شما هموطنان گرامی می توانید از انواع پاوربانک در وبسایت اروم تل دیدن فرمایید و متناسب با نیاز خود یک گزینه را انتخاب و خریداری نمایید.