روش‌های ارسال کالا از اروم تل

 

 

ارسال از طریق پست پیشتاز:

محصولات سفارش داده شده از طریق پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می گردند. در صورتی که سفارش عمده باشد، با تماس تلفنی هماهنگی می شود و بسته به شهر محل سفارش تصمیم گیری خواهد شد.

 

سفارشات کالا یک روز بعد از سفارش به مقصد شما ارسال می گردند. برای مثال اگر شما ساعت ۴ عصر سفارشتان را ثبت کنید مسئول ارسال سفارشات اروم تل محصول شما را فردای آن روز قبل از ساعت ۱۱ تحویل پست خواهد داد. شماره مرسوله به موبایل شما پیامک خواهد شد.

 

پست پیشتاز

همان طور که اطلاع دارید مرسولات پست پیشتاز در بازه ۲ تا ۵ روز کاری به مقصد می رسند و تاخیر ارسال پست و روز های تعطیل را نیز در نظر داشته باشید.

اگر تأخیر از طریق پست باشد کد پیگیری ارسال شده را میتوانید در سامانه رهگیری مرسولات پستی بزنید تا از وضعیت مرسوله اطلاع حاصل کنید.

 

پرداخت درب منزل:

امکان پرداخت درب منزل در حال بررسی است و فعلا فراهم نیست.

 

ارسال فوری سفارشات تهران:

فعلاً امکان تحویل فوری در شهر تهران فراهم نیست و در آینده امکان سفارشات تهران بصورت فوری وجود خواهد داشت.

 

ارسال فوری سفارشات ارومیه:

با توجه به اینکه انبار اصلی اروم تل در شهر ارومیه (مرکز استان آذربایجان غربی) است، سفارشات در عرض ۱ تا ۳ ساعت به دست مشتری می رسند.

 

هزینه ارسال محصولات:

هزینه ارسال بسته به مسافت و وزن سفارش متغییر است. باتوجه به افزایش قیمت پست، اروم تل حداکثر مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان را محاسبه می کند. بسیاری از سفارشات بیشتر از این مبلغ، هزینه پستی دارند که مابقی مبلغ را اروم تل می پردازد.

 

پیگیری مرسولات:

برای پیگیری سفارش میتوانید کد مرسوله پیامک شده را از طریق لینک ذیل (سامانه رهگیری مرسولات پستی) به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

در صورتی که کد پیگیری پیامک نشده است میتوانید لینک پشتیبانی واتساپ رو در پایین صفحات سایت بزنید و به مسئول ارسال سفارش پیام دهید.

کالاهایی که دیده اید

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] microSDHC سامسونگ مدل PRO Endurance ظرفیت ۱۶ گیگابایت