دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۹

باتری موبایل سامسونگ

در صورتی که از گوشی های سامسونگ استفاده می کنید، حتما پس از چند سال استفاده از گوشی موبایلتان، با مشکلاتی همانند خالی شدن ناگهانی باتری، خاموش شدن گوشی، دیر شارژ شدن باتری، داغ کردن گوشی و … مواجه بوده اید. این مشکلات نشانگر خراب شدن باتری گوشی شما می باشد. از همین رو باید هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. خرید یک باتری اصل به شما کمک می کند تا علاوه بر رهایی از مشکلاتی همانند خاموش شدن ناگهانی گوشی و شارژ کردن مکرر باتری در طول روز، گوشی شما نیز آسیب نبیند. از همین رو توصیه می شود که هنگام تعویض باتری، اقدام به خرید باتری های اوریجینال سامسونگ از فروشگاه های معتبر نمایید.

 

باتری موبایل سامسونگ

 

عمر مفید باتری موبایل های سامسونگ چند سال است ؟

اگر پس از سه الی چهار سال باتری گوشی شما با کاهش عملکرد مواجه شد، کاملا طبیعی است. زیرا عمر مفید باتری گوشی های سامسونگ چیزی در همین حوالی می باشد. ولی اگر شاهد کاهش عملکرد باتری گوشیتان ظرف مدت زمان کمتری شدید، باید نسبت به بررسی دقیق تر آن اقدام نمایید. شایان ذکر است که عمر باتری سایر برند های تولید گوشی های هوشمند از جمله اپل، هواوی و شیائومی نیز تفاوت چندانی با گوشی های سامسونگ ندارد.

 

باتری موبایل سامسونگ

 

نکاتی برای افزایش عمر باتری موبایل های سامسونگ

یکی از بهترین راهکار ها برای افزایش عمر باتری اسمارت فون های سامسونگ، محدود کردن میزان تخلیه شارژ باتری می باشد. به عبارتی دیگر باید قبل از آن که ظرفیت باتری گوشی شما به صفر برسد، نسبت به شارژ آن اقدام نمایید. بهترین میزان ظرفیت باتری در بازه 40 تا 80 درصد می باشد. از دیگر نکات لازم برای افزایش عمر باتری این گوشی ها می توان به شیوه درست شارژ و دشارژ کردن، کنترل دمای باتری، استفاده از حالت بهینه و … اشاره کرد.

 

باتری موبایل سامسونگ

 

انواع باتری های مختلف سامسونگ

همانطور که اشاره شد، کلیه گوشی های سامسونگ پس از چند سال استفاده، نیاز به تعویض باتری پیدا خواهند کرد، از همین رو امروزه می توان باتری انواع گوشی های مختلف سامسونگ را در فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر پیدا کرد. فروشگاه اینترنتی اروم تل، یکی از معتبر ترین و به نام ترین مجموعه های عرضه باتری های سامسونگ در کشور می باشد که با سال ها سابقه در این زمینه توانایی عرضه کلیه باتری های اورجینال سامسونگ از جمله باتری گوشی های سری NOTE، سری S، سری GRAND، سری J، سری A و … را با بهترین قیمت ممکن دارد.

 

مقایسه ( 0 مورد )