دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۴ کالا از ۴

باتری موبایل نوکیا

نوکیا، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین برند های تولید گوشی های تلفن همراه در جهان می باشد که استفاده از گوشی های آن در سراسر دنیا بسیار رایج می باشند. از مهم ترین و اساسی ترین قطعات استفاده شده در گوشی های تولید شده توسط این شرکت، باید به باتری آن ها اشاره کرد. معمولا نوکیا در ساختار گوشی های خود، باتری های لیتیومی استفاده می کند، که همانند بیشتر باتری های موجود در بازار، پس از مدتی افت کارکرد پیدا می کنند. از همین رو باید پس از چند سال، نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید. برای خرید باتری موبایل های نوکیا می توانید به وب سایت رسمی اروم تل مراجعه فرمایید.

 

باتری موبایل نوکیا

 

راه های شناسایی باتری اصل نوکیا از باتری تقلبی

امروزه شرکت های زیادی در سراسر جهان اقدام به تولید باتری موبایل های نوکیا کرده اند. همین موضوع موجب شده است تا تعداد باتری های تقلبی نوکیا، روز به روز افزایش یابند. در همین راستا در ادامه نکاتی را متذکر می شویم که با تکیه بر آن ها می توانید باتری اصل را از باتری فیک تشخیص دهید.

  • چک کردن خطوط ریز موجود بر روی باتری
  • بررسی لوگوی دو دست
  • بررسی سلامت بدنه و برچسب باتری
  • چک کردن هولوگرام موجود بر روی باتری
  • بررسی کد درج شده بر روی باتری در سایت نوکیا

 

باتری موبایل نوکیا

 

مناسب ترین زمان برای تعویض باتری های نوکیا

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، باتری یک محصول مصرفی بوده و کاربر پس از مدتی باید نسبت به تعویض آن اقدام نماید. خوشبختانه قیمت باتری های تولید شده توسط شرکت نوکیا بسیار مناسب بوده و کاربر بدون تحمل فشار اقتصادی، می تواند آن ها را تهیه نماید.

برای تشخیص زمان تعویض باتری موبایل های نوکیا، دو روش بسیار کاربردی وجود دارد. روش اول، تغییر ظاهر باتری و روش دوم خالی شدن، سریع آن می باشد. شایان ذکر است که این روش برای باتری های سامسونگ، باتری های هواوی، باتری های اپل و … نیز قابل استفاده است.

 

باتری موبایل نوکیا

 

انواع باتری موبایل های نوکیا

همانطور که می دانید، شرکت نوکیا تولید کننده انواع اسمارت فون ها و گوشی های ساده در جهان می باشد. در همین راستا، این شرکت به منظور پاسخگویی به نیاز کاربرانش، اقدام به تولید باتری، برای کلیه محصولاتش نموده است. اروم تل یکی از معتبر ترین مجموعه های توزیع تلفن همراه و لوازم جانبی آن ها در کشور می باشد که توانایی عرضه کلیه باتری های گوشی های مختلف نوکیا را با بالاترین کیفیت ممکن دارا است.

مقایسه ( 0 مورد )