دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۱۳ کالا از ۱۳

باتری موبایل اپل

کمپانی اپل، یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در دنیا می باشد که محصولات آن طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان دارند. اگر چه گوشی های موبایل اپل از لحاظ ساختار نرم افزاری و سخت افزاری، همواره در رده های بالا قرار گرفته اند، ولی بسیاری از کاربران، از ظرفیت باتری این گوشی ها گله مند هستند. البته سایر شرکت های تولید گوشی های تلفن همراه نیز هنوز نتوانسته اند به طور کامل رضایت مخاطبان خود را در مورد باتری گوشی هایشان، جلب کنند، زیرا باتری یک قطعه مصرفی می باشد که پس از مدتی استفاده، ظرفیت آن با افت مواجه می شود. از همین رو کاربران پس از چند سال ملزم به تعویض باتری های موبایل خود می باشند.

 

باتری موبایل اپل

 

قیمت باتری موبایل های اپل

در اصل اپل یک شرکت تولید گوشی های پرچمدار و لوکس می باشد که قیمت گوشی های آن نسبت به سایر کمپانی ها، گرانتر می باشد. ولی این موضوع در مورد باتری های استفاده شده برای گوشی های آیفون صادق نمی باشد، زیرا این شرکت، باتری این گوشی ها را با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می کند. برای خرید باتری های اوریجینال اپل، می توانید به وب سایت رسمی اروم تل که یکی از معتبر ترین توزیع کنندگان باتری گوشی های موبایل در کشور می باشد، مراجعه فرمایید.

چگونگی تعویض باتری موبایل های اپل

در حالت کلی تعویض باتری گوشی های آیفون بسیار سخت و دشوار نمی باشد، ولی به دلیل پرس بودن قاب پشتی آن ها، بهتر است که برای تعویض باتری ، از یک متخصص کمک بگیرید.  در صورتی که باتری این گوشی ها به درستی تعویض نگردد، ممکن خسارت های جبران ناپذیری به گوشی وارد شود.

 

باتری موبایل اپل

 

نکات لازم برای افزایش عمر باتری گوشی های آیفون

اگر چه کارایی باتری کلیه گوشی های آیفون پس از مدتی کاهش پیدا می کند، ولی با رعایت یک سری اصول، می توانید این پروسه را به تعویق بیاندازید. در ادامه به بررسی مختصر این نکات خواهیم پرداخت.

  • مهم ترین نکته برای کاهش سرعت خرابی باتری این گوشی ها، استفاده از شارژر های اصلی برای شارژ کردن گوشی می باشد.
  • همچنین باید توجه داشته باشید که به صورت پیوسته از پاور بانک برای شارژ کردن باتری گوشی خود استفاده نکنید.
  • در صورت داغ شدن باتری گوشی، مدتی استفاده از آن را متوقف کنید.
  • بهترین حالت شارژ گوشی های آیفون، بین 30 الی 80 درصد می باشد.

 

باتری موبایل اپل

 

انواع باتری های موبایل اپل

معمولا شرکت اپل هر ساله گوشی جدیدی را به بازار عرضه می کند. بدیهی است که باتری استفاده شده در این گوشی ها نیز همانند سایر قسمت های دیگر، مورد تغییر واقع می شوند. از همین رو این شرکت، به هنگام معرفی محصولات جدید، باتری های استفاده شده در آن ها را نیز به بازار عرضه می کند، تا کاربران در صورت نیاز، اقدام به خرید آن نمایند.

 

مقایسه ( 0 مورد )