دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۲۸

باتری موبایل هواوی

هواوی یکی از برند های معتبر تولید گوشی های هوشمند می باشد که در سال های اخیر محصولات تولید شده توسط آن، بسیار مورد توجه بازار داخلی ایران قرار گرفته است. یکی از دلایل محبوبیت گوشی های هواوی، باتری های قدرتمند آن ها می باشند. ولی باید توجه داشت که باتری موبایل های هواوی نیز، همانند باتری سایر گوشی های موجود در بازار، پس از مدتی، افت پیدا می کند. خوشبختانه قیمت باتری موبایل گوشی های هواوی، بسیار مناسب می باشد، از همین رو به راحتی می توانید نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید.

 

باتری موبایل هواوی

 

نشانه های خرابی باتری های موبایل هواوی

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، ظرفیت باتری ها پس از مدتی، کاهش پیدا می کند که به راحتی قابل فهم است و نیازی به تخصص ندارد. یکی از بارز ترین علائم کاهش ظرفیت باتری ها، خالی شدن شارژ گوشی در مدت زمان کوتاه است. از دیگر نشانه های این امر، می توان به گرم شدن گوشی و باد کردن باتری آن اشاره کرد.

علل خرابی باتری گوشی های موبایل هواوی

در حالت کلی باتری یک قطعه مصرفی است که پس از مدتی ظرفیت آن خود به خود کاهش پیدا می کند. ولی با رعایت یک سری اصول می توان خرابی آن را به تاخیر انداخت. در ادامه به بررسی علل خرابی باتری گوشی های موبایل هواوی خواهیم پرداخت.

 

باتری موبایل هواوی

 

1_ استفاده از شارژر های تقلبی

یکی از مهم ترین عللی که موجب خرابی باتری گوشی موبایل های هواوی می شود، استفاده از شارژر های فیک است. از همین رو توصیه می شود که همواره از شارژر های اصلی برای گوشی های هواوی خود استفاده کنید.

2_استفاده از پاور بانک

در حالت کلی پاور بانک ها، برای مواقع ضروری و زمان هایی که به شارژر دسترسی ندارید، به تولید رسیده اند. از همین رو استفاده مداوم از آن ها موجب کاهش ظرفیت باتری گوشی هواوی شما می شود. توصیه می شود که در صورت استفاده از پاور بانک نیز، از نمونه های اوریجینال آن ها استفاده کنید.

3_ افزایش دمای گوشی

باتری های استفاده شده در گوشی های موبایل، بسیار حساس می باشند، از همین رو در صورتی که به طور مداوم با آن ها گیم بازی کنید، یا از بلوتوث و وای فای آن ها به صورت پیوسته استفاده کنید، گوشی شما داغ می شود. در این صورت توصیه می شود که به مدت یک ربع تا نیم ساعت از گوشی موبایل خود استفاده نکنید.

 

باتری موبایل هواوی

 

انواع باتری های هواوی موجود در بازار

همانطور که می دانید، گوشی های هواوی در مدل ها و قیمت های متنوعی به بازار عرضه شده اند که هر کدام از آن ها نیز باتری مخصوص به خود را دارند. از همین رو برای کلیه گوشی های هواوی، باتری مخصوص به آن ها نیز وجود دارد تا در صورت نیاز اقدام به خرید آن ها نمایید.

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )