دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۸۴

باتری موبایل

یکی از مهم ترین و اساسی ترین اجزای کلیه گوشی های ساده و هوشمند، باتری آن هاست. این موضوع به قدری مهم است که کلیه شرکت های سازنده تولید تلفن همراه، هنگام معرفی محصولاتشان، بخشی از کنفرانس خود را به تشریح و بررسی باتری آن ها می پردازند. اغلب خریداران نیز شارژ دهی و قدرت باتری تلفن های همراه را جزء عوامل اصلی برای انتخاب یک محصول ایده آل می دانند. ولی باید توجه داشت که برخلاف سایر اجزا، باتری موبایل یک قطعه مصرفی است، به طوری که پس از چند سال عملکرد آن شدیدا دچار افت می شود. از همین رو خرید یک باتری اوریجینال برای جایگزینی آن، با باتری فابریک، یک امر مهم و اساسی است.

باتری موبایل

نکات لازم برای افزایش عمر باتری

1_ یکی از باور های غلطی که در بین کاربران گوشی های هوشمند رواج یافته است، این است که اگر گوشی به طور مکرر به شارژر وصل شود، موجب خرابی باتری آن می شود. به عبارتی دیگر، شما می توانید در طول روز به کرات و در بازه های زمانی کوتاه، گوشی خود را به شارژ بزنید.

2_ یکی دیگر از اظهار نظر های اشتباهی که اخیرا در بین کاربران گوشی های هوشمند رواج پیدا کرده است، این است که اگر گوشی شما برای مدت زمان طولانی، مثلا شب تا صبح به شارژر متصل باشد، باتری آن آسیب می بیند. ولی این نظریه نیز کاملا اشتباه است. زیرا باتری گوشی شما تا هنگامی که به صد در صد می رسد شارژ دریافت می کند و پس از آن دریافت شارژ از شارژر متوقف می شود.

3_ عملکرد باتری موبایل پس از مدتی کاهش پیدا می کند و از ظرفیت آن کاسته می شود. به همین دلیل شما مجبور به تعویض باتری گوشی خود پس از چند سال خواهید شد. ولی باید توجه داشته باشید که هنگام تعویض باتری گوشی، از باتری های اوریجینال استفاده کنید.

باتری موبایل

انواع باتری های عرضه شده توسط مجموعه اروم تل

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، باتری کلیه موبایل ها پس از مدتی با کاهش عملکرد مواجه خواهد شد و این موضوع در مورد کلیه گوشی های موبایل موجود در بازار صدق می کند. از همین رو امروزه می توانید باتری انواع گوشی های مختلف را در فروشگاه های لوازم جانبی موبایل پیدا کنید. اروم تل یکی از معبتر ترین مجموعه های عرضه گوشی و لوازم جانبی آن در کشور می باشد که توانایی عرضه انواع باتری اپل، باتری سامسونگ، باتری هواوی، باتری شیائومی و … را دارد.

باتری موبایل

اهمیت باتری در گوشی های هوشمند

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، باتری یکی از اصلی ترین قطعات گوشی های هوشمند می باشد که تاثیر چشمگیری در عملکرد آن ها دارد. در صورتی که باتری تلفن همراه شما اورجینال نباشد، ممکن است آسیب های جدی به گوشی شما وارد سازد.

مقایسه ( 0 مورد )
پشتیبانی آنلاین