دسته بندی ها

براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش ۱ - ۶ کالا از ۶

اگر به دنبال خرید کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] برای موبایل خود باشید این سوال برای شما پیش می آید که چه ظرفیتی برای خرید مناسب است. آیا کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ می تواند برای شما پاسگخو باشد؟ با ما همراه باشید.

انتخاب یک کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] مناسب برای گوشی شما وابسته به دو المان است، سرعت و ظرفیت. اگر قصد خرید یک کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] برای ذخیره اسناد را دارید، کارت با ظرفیت ۸ و یا ۱۶ گیگابایت برای شما کافی است. اما اگر زیاد با تصاویر و ویدئو ها سرکار دارید و یا به شنیدن موسیقی علاقه دارید بهترین انتخاب برای شما حافظه های با ظرفیت بالاتر هستند تا مبادا در مواقع لزوم برای شما کارا باشند. بدون شک یکی از مهمترین عوامل در انتخاب یک کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] خوب هزینه کارت و یا بودجه ی شماست، حتما هم خوب میدانید که هر قدر ظرفیت و سرعت کارت انتخابی شما بالاتر باشد باید هزینه بالاتری پرداخت کنید.

مموری کارت 16 گیگ

 

خرید کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ تا همین چند وقت پیش بواسطه قیمت اقتصادی ، پرفروش ترین رم گوشی موبایل بود اما با کاهش اختلاف قیمتی بین کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ و مموری 32 گیگ و افزایش تیراژ تولید حافظه 32 گیگابایتی به دلیل نیاز بیشتر مردم به فضا برای ذخیره سازی اطلاعات ، کم کم کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ رتبه اول فروش را به رقیب 32GB واگذار کرد.

خرید کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ اما همچنان برای کسانی که به فضای خیلی زیادی برای ذخیره سازی اطلاعات در گوشی یا برای استفاده در هدفون و پلیرها توصیه می شود.

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] ظرفیت 16 گیگ

گارانتی رم میکرو 16 گیگ شامل چه مواردی می شود؟

در ابتدا باید گفت که برای استفاده از گارانتی کارت های حافظه حتما باید پک و لیبل محصول را در هنگام مراجعه به دفتر گارانتی به همراه داشته باشید. به جز شکستگی باقی موارد شامل گارانتی می شود.

شرکت های مختلف زمان های مختلفی را برای گارانتی محصول مشخص می کنند. منظور از گارانتی مادام العمر در این موارد یعنی تا زمانیست که محصول تولید می شود. در مورد رم میکرو 16 گیگ به دلیل نزدیک شدن قیمت تمام شده به ظرفیت 32 ، شاید تا چند سال آینده این ظرفیت هم به سرنوشت مموری های 2 و 4 گیگابایتی دچار شود. پس در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.

خرید کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] 16 گیگ

 

 

دلیل تفاوت قیمت در کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی] های 16 گیگابایتی در چیست؟

برند حافظه و شرکت گارانتی کننده در قیمت فروش رم میکرو 16 گیگ تاثیر گذار است. جدا از دو فاکتور ذکر شده، سرعت و فناوری به کار رفته در حافظه هم در قیمت نهایی میتواند اثر گذار باشد.

برای استفاده از رم میکرو در هدفون و پلیر ها نیازی به خرید رم با سرعت بالا ندارید اما برای استفاده در گوشی ، سرعت مموری یک عامل تاثیر گذار برای خرید بهترین رم برای شما خواهد بود.

‎رم گوشی 16 گیگابایت

البته توجه داشته باشید مقدار حافظه در دسترس و قابل استفاده برای کاربر در حافظه های 16 گیگابایتی حدود 14 و خورده ای گیگابایت خواهد بود (قسمتی از حافظه برای قایل های سیستم مصرف می شود) و مقدار حافظه در دسترس هیچ ارتباطی به اورجینال بودن یا غیر اصل بودن یا برند مموری ندارد.

حافظه های ذخیره سازی کوچکی که ما از آن ها در تلفن های هوشمند، دوربین های عکاسی و فیلم برداری، هدفون و هدست، اسپیکر ها و … استفاده می کنیم امروزه به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند.

رم میکرو 16 گیگ ظرفیت مناسبی برای افرادی است که به یک حافظه عادی برای ذخیره سازی اطلاعاتشان نیاز دارند. رم ها در حالت عادی به چند شکل SD، micro SD و CF تقسیم می شوند.

رم های micro SD با داشتن اندازه های کوچک تر درون انواع گوشی های همراه، هدفون و هدست، اسپیکر و … قرار میگیرند و به عنوان حافظه ذخیره سازی کمکی همانند هارد های اکسترنال برای کامپیوتر ها عمل می کنند.

حافظه های ذخیره سازی دارای ظرفیت ها و کلاس های سرعتی متفاوتی هستند و علت تفاوت قیمت در آن ها می باشد.

کارت حافظه [مموری کارت + رم گوشی]  16 گیگ گوشی موبایل

مقایسه ( 0 مورد )