براساس قیمت (تومان)
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات
بر اساس رنگ

نمایش ۱ - ۱۵ کالا از ۱۵

گوشی های ساده و ارزان

امروزه فراگیری گوشی های هوشمند و توانایی بالای آن ها در رفع نیاز های روز مره موجب شده است تا استفاده از گوشی های ساده به حداقل میزان ممکن برسد. ولی هنوز هم این گوشی ها طرفداران زیادی را در بین قشر های مختلف جامعه دارند. بیشترین کاربران موبایل های ساده سالمندان می باشند که به دلیل سهولت استفاده از این محصولات، ترجیح می دهند تا از آن ها استفاده نمایند. البته علاوه بر افراد سالمند، بسیاری از کارمندان ادارات، افراد نظامی، دانش آموزان و کارگران ترجیح می دهند تا در محل کار و یا در طول روز از این محصولات استفاده نمایند.

 

گوشی های ساده و ارزان

 

انواع گوشی های ساده موجود در بازار

شاید در ابتدا تصور کنید که موبایل های معمولی تنوع بالایی ندارند و در مدل های محدودی به تولید می رسند، ولی این طرز فکر کاملا اشتباه است. امروزه این موبایل ها در انواع مدل های دو سیمکارت، تک سیمکارت، دوربین دار، بدون دوربین و … به تولید می رسند که هر فرد بسته به نیاز شخصی می تواند آن ها را تهیه نماید. البته این گوشی ها از لحاظ قیمت نیز در طیف وسیعی قرار می گیرند. شایان ذکر است که خرید موبایل های ساده هنوز هم در بین جوامع مختلف بسیار رایج است.

 

گوشی های ساده و ارزان

 

بزرگترین برند های تولید گوشی های ساده

همانطور که ذکر شد، هنوز هم موبایل های معمولی طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند. به همین دلیل بسیاری از شرکت های تولید کننده این محصولات، خط تولید خود را متوقف نکرده اند. از بزرگترین تولید کنندگان موبایل های معمولی در جهان، می توان به کمپانی نوکیا اشاره کرد. ابر شرکت نوکیا که از دیرباز در زمینه تولید موبایل های ساده و هوشمند مشغول به فعالیت می باشد، کار خود را با تولید تلفن های همراه ساده آغاز کرد. امروزه نیز در زمینه تلفن های همراه ساده، گوشی های نوکیا، بیشترین طرفداران را در بین اقشار مختلف جامعه دارند.

 

گوشی های ساده و ارزان

 

امکانات یک گوشی ساده ایده آل

در حالت کلی هدف از استفاده از موبایل های ساده، برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک متنی می باشد. ولی همانگونه که اشاره شد، امروزه این گوشی ها در مدل های پیشرفته تری نیز به تولید می رسند که می توانند نیاز های اولیه هر فرد را برطرف نمایند. در ادامه اشاره ای کوتاه به تعدادی از امکانات موبایل های معمولی خواهیم انداخت.

1_دسترسی به اینترنت

غالبا موبایل های ساده قابلیت اتصال به شبکه اینترنت نسل دوم را دارند که می توانید با استفاده از آن ها نیاز های ابتدایی خود در استفاده از اینترنت را رفع نمایید. البته تعدادی از آن ها اینترنت نسل سوم را نیز پشتیبانی می کنند که به طبع قیمت آن ها بالاتر است.

2_دکمه های دستیار

یکی از بزرگترین آپشن هایی که موبایل های ساده از آن برخوردار هستند، دکمه های دستیار می باشند. شما با استفاده از این دکمه ها می توانید در سریع ترین زمان ممکن، اقدام به ارسال پیامک و یا برقراری تماس نمایید.

 

گوشی های ساده و ارزان

 

3_دوربین

امروزه بیشتر موبایل های ساده تولید شده، دارای یک دوربین معمولی برای عکس برداری می باشند.  البته باید توجه داشت که کیفیت این دوربین ها در مقایسه با دوربین گوشی های هوشمند بسیار پایین تر می باشد.

4_پخش کننده فیلم و موزیک

اگر چه نمی توان بر روی گوشی های معمولی از پلتفرم های قوی پخش کننده فیلم و موزیک استفاده کرد، ولی برخورداری از یک نرم افزار برای پخش ویدیو و موزیک امری ضروری می باشد. از همین رو امروزه بسیاری از این گوشی ها توانایی پخش فیلم و موزیک را دارند.  

مقایسه ( 0 مورد )