درباره ما

 

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. فروشگاه اینترنتی اروم تل متعلق به آقای فرزاد عبادتی با کد ملی ۲۷۴۰۴۹۶۰۲۸ و کد پستی ۵۷۱۵۷۸۸۶۹۹ می باشد. 

 

 اروم تل فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در حوزه موبایل شروع کرد. فعالیت از همان ابتدا بصورت گسترده و توزیع موبایل در سرح استان بود. 

با توجه به قیمت بسیار مناسب فروشگاه ما و استقبال هموطنان، تیم ما برای گسترش و فعالیت در کل کشور وب سایت فعلی را با کمک مهندسین این حوزه در زمستان سال ۱۳۹۹ راه اندازی نمود.

اروم تل فروشگاه اینترنتی خرید گوشی موبایل با قیمت ارزان است که شما می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی و با قیمت عمده گوشی موبایل را خریداری کنید. 

اروم تل توزیع کننده موبایل در سطح استان بوده است. حال وب سایت اروم تل فرصتی را فراهم کرده است که بتوانید گوشی موبایل خود را با قیمتی مناسب تر از دیگر فروشگاه ها خریداری کنید. شما میتوانید گوشی موبایل سامسونگ، گوشی موبایل شیاومی، گوشی موبایل اپل، گوشی موبایل هواوی، گوشی موبایل نوکیا، گوشی موبایل آنر را بدون واسطه خریداری کنید.

هرماه محصولات جدیدی به اروم تل اضافه می شوند و حوزه کاری ما گسترش می یابد.

اروم تل این افتخار را دارد که از پتانسیل مرزی بودن، تنوع کالای دیجیتال را افزایش داده تا کالاهای اصل را با تضمین اصالت کالا از برندهای اصلی با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

 

تلفن تماس با اروم تل:

۰۴۴۳۳۴۵۹۵۴۵ | ۰۴۴۳۲۲۲۸۸۹۹ | ۰۴۴۳۳۲۲۴۰۸۳

پاسخگویی از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب

 

دفتر اصلی اروم تل:

ارومیه – مدرس، ساختمان مدرس، طبقه ۵ واحد ۱۷

 

کد پستی اروم تل:

۵۷۱۵۷۸۸۶۹۹

پشتیبانی آنلاین